Kategorie rankingów

ZOBACZ WSZYSTKIE RANKINGI BEAUTY

Ranking golarek - wrzesień 2021

Warto wiedzieć, że wyróżniamy dwa typy golarek elektrycznych:

  • foliowa,
  • rotacyjna.

Przyjmuje się, że foliowa jest tańsza od rotacyjnej. Producenci golarek starają się, aby golarki były coraz bardziej innowacyjne oraz dopracowane pod każdym kątem, zarówno wzornictwa, funkcjonalności oraz precyzji. Największą popularnością cieszą się z pewnością produkty Brauna oraz Panasonica.
Panowie coraz chętniej wybierają golarki ze względu na wygodę, ale również aby zaoszczędzić pieniądze. Jednak, aby wybór był ekonomiczny i opłacalny warto zwrócić uwagę na pewne funkcje oraz czynniki w golarkach. Maszynki elektryczne do golenia są z pewnością obecnie najbardziej komfortowym i łatwym w użyciu urządzeniem, jednak jeśli dokonany niewłaściwego wyboru to golarka może się okazać totalnym niewypałem i wyląduje w szafie, a Wy powrócicie do klasycznych jednorazówek. Niestety nie wszystkie golarki gwarantują komfortową pracę.

Warto zwrócić uwagę na to, aby golarką można było golić się zarówno na sucho, jak i na mokro. Wtedy z pewnością będzie to udana i opłacalna inwestycja. W ten sposób nie tracimy czasu na nakładanie pianki oraz pieniędzy na ich zakup. Oczywiście w naszym rankingu znajdują się również takie golarki.

Elementy, na które warto zwrócić uwagę wybierając golarkę elektryczną oraz które braliśmy pod uwagę to:

  • zasilanie golarki,
  • długość pracy,
  • sposób golenia,
  • czas ładowania.

Dzięki rankingowi poznasz najważniejsze parametry oraz cechy sprzętu z TOP5. Warto pamiętać również o podstawowych zasadach podczas golenia. W przypadku golarek foliowych należy golić się zawsze pod włos, w ten sposób unikamy rozczarowań i unikania golenia tego samego miejsca kilka razy. Kolejna sprawa, podczas golenia nie należy zbyt mocno przyciskać golarki do skóry, ponieważ utrudnia to dokładne golenie. Pamiętaj, że dobry sprzęt nie potrzebuje zbyt dużego nacisku, a zapominając o tych zasadach nawet najlepszy model z rankingu może nas rozczarować. Przed rozpoczęciem golenia można wykonać delikatny masaż golonych okolic. Z kolei goląc się na szyi w celu dokładniejszej pracy warto naciągnąć skórę szyi. Jeśli wolisz golić się „na mokro” to należy zakupić golarkę właśnie z taką funkcją. Po nałożeniu pianki warto nieco odczytać, aby dać jej czas na działanie.
Sprawdźmy, które golarki radzą sobie najlepiej. Postanowiliśmy pomóc osobom niezdecydowanym oraz nieznającym się na golarkach elektrycznych i przegotowaliśmy ranking golarek TOP5 w różnym przedziale cenowym.

Najnowsze recenzje

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sollicitudin molestie malesuada. 
Listopad 2020
Ranking golarek

Warto wiedzieć, że wyróżniamy dwa typy golarek elektrycznych: foliowa, rotacyjna. Przyjmuje się, że foliowa jest tańsza od rotacyjnej. Producenci golarek starają się, aby golarki były coraz bardziej innowacyjne oraz dopracowane pod każdym kątem, zarówno wzornictwa, funkcjonalności oraz precyzji. Największą popularnością cieszą się z pewnością produkty Brauna oraz Panasonica.Panowie coraz chętniej wybierają golarki ze względu na […]

Read More